00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Механизација за градежништво (Градежни машини)

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:4.254.502 ден.

Коловен багер со трага SUNWARD SWE2 ...

Цена со ДДВ:7.185.197 ден.

Авто Грејдер XCMG GR215

Цена со ДДВ:8.288.508 ден.

Булдожер SHANTUI SD16-3

5%заштеда
Цена со ДДВ:187.262 ден. 177.899 ден.

ВИБРО НАБИВАЧ TECHNOFLEX KN-18H

Цена со ДДВ:2.233.000 ден.

ATMOS PDH 76 DUAL PRESSURE KOMPRESO ...

Цена со ДДВ:949.000 ден.

ATMOS PDP 20 KOMPRESOR SO DIZEL MOT ...

Цена со ДДВ:16.000 ден.

Мешалка за бетон Euromikser 150 pro

Цена со ДДВ:Побарај цена

Виљушки за кран

Цена со ДДВ:Побарај цена

Виљушкар 2

Цена со ДДВ:Побарај цена

Виљушкар 1


следна
Страна 1 од 10, вкупно 152 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка