00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Политика за квалитет и безбедност на информации

Р3 Инфомедиа ДООЕЛ официјално се здоби со признание за квалитетот во својата работа во однос на корисниците, партнерите и заинтересираните страни со воведување на повеќе ISO сертификати во 2021 годинa.

 

ISO сертификати

Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка