00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЧЕЛИЧНИ КОНСТРУКЦИИ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ние гарантираме квалитет и најдобри цени на челични конструкции , изградба од страна на експерти со современи машини.
  Немојте да носите одлука без да побарате понуда од нас.
 • Продавач:Елја градба
 • профил на компанијата

  Елја градба

  • Опис на компанијата:Изнајмување на кранови и дигалки, изведба на градежни објекти, делови за градежни машини. Елја Градба Дооел ви нуди висок квалитет и беспрекорна услуга за изнајмување на кранови, градежништво, обезбедување на делови од градежна опрема и возила. Како Елја Градба Дооел, ние треба да обезбедиме услуга заедно со високо обучен персонал во цела Македонија.
  • Име на контакт лице:BELGIN GJUNGOREN
  • Адреса:Jordan Mijalkov
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 249471
  • Телефон #:075 578546
  • Локација на мапа:Прикажи  075578546

  корисничка поддршка