00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Елја градба

  • Опис на компанијата:Изнајмување на кранови и дигалки, изведба на градежни објекти, делови за градежни машини. Елја Градба Дооел ви нуди висок квалитет и беспрекорна услуга за изнајмување на кранови, градежништво, обезбедување на делови од градежна опрема и возила. Како Елја Градба Дооел, ние треба да обезбедиме услуга заедно со високо обучен персонал во цела Македонија.
  • Име на контакт лице:Елја градба
  • Адреса:Бул.Гоце Делчев 11, ТЦ.Мавровка
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 249471
  • Телефон #:075 578546
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи12
Член од18 Дек, 2019
Последна промена12:30:45 , 14 Мар, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка