00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Други алати

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:16.460 ден.

Универзална работна маса Holzkraft ...

11%заштеда
Цена со ДДВ:4.390 ден. 3.900 ден.

Ударна дупчалка

9%заштеда
Цена со ДДВ:10.990 ден. 9.990 ден.

Акумулаторски ударен одвртувач

Цена со ДДВ:2.479 ден.

Пиштол за шајки

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Шублер аналоген 0-150/0,05 mm

Цена со ДДВ:2.479 ден.

Хефталица

Цена со ДДВ:4.170 ден.

Шублер дигитален 0-200/0,01mm

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Шублер дигитален 0-150/0,01mm

Цена со ДДВ:1.290 ден.

Шублер аналоген 0-150/0,05mm

Цена со ДДВ:1.400 ден.

Електрична ударна дупчалка

Цена со ДДВ:2.700 ден.

Ударна дупчалка

Цена со ДДВ:7.700 ден.

Електропневматска ударна дупчалка

28%заштеда
Цена со ДДВ:10.499 ден. 7.499 ден.

Ударна дупчалка 850 W

25%заштеда
Цена со ДДВ:14.799 ден. 10.999 ден.

Електропневматски комбиниран чекан ...

23%заштеда
Цена со ДДВ:8.499 ден. 6.499 ден.

Убодна пила 710 W

23%заштеда
Цена со ДДВ:14.999 ден. 11.499 ден.

AKU XR дупчалка/одвртувач 14,4 V 1, ...


следна
Страна 1 од 5, вкупно 80 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка