00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шублер дигитален 0-150/0,01mm

Шублер дигитален 0-150/0,01mm

Цената е со вклучен ДДВ
1.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Мери надворешен дијаметар, внатрешен дијаметар, длабина и чекор.
  Автоматско вклучување/исклучување на дисплеј.
  Можност за излез на податоци.
  Завртка за стегање на скалата
  Ролер.
  Батерија CR2032
  DIN862
  Материјал INOX

  Шифра: 1180-150

  Карактеристики:

  Не е соодветен за употреба во близина на течности

  Опсег мерен
  0-150 mm
  Точност
  0,01 mm
  Пакување
  Пластична кутија

  Производител: INSIZE
  Земја на потекло: Кина ( со германски сертификат)
  Гаранција: 1 година
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Микпром
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Микпром

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија на големо и мало со алати за машинска обработка, рачен и електричен алат, алат за сечење, алат за обработка на камен и дрво. МИКПРОМ ДООЕЛ Скопје е претставник на повеќе реномирани производители како : WEILER ABRASIVES за брусеви и брусни материјали и жичани четки, ISCAR, WIDIA, CANELA, SUMITOMO, KENNAMETAL, ACHTECK, NINE9, VARGUS за резен изменлив алат, PRECITOOL, FORMAT, VERTEX, STOCK, RUKO, ZPS, VOLKEL, WILKE, KEMMLER за резен алат и опрема за машини, MITUTOYO, INSIZE за мерни инструменти, JJTOOLS за глодала од тврд метал, JULIA, WESPA за ленти за сечење метал и дрво. Нудиме и MAKITA рачен електричен алат, како и голем број производители на најразличен асортиман. Имаме целосна понуда на квалитетни и професионални производи за потрошувачите како и решенија во технолошкиот процес. Нашите производи се достапни за испорака на цела територија на Македонија.
  • Име на контакт лице:Велимир
  • Адреса:Ташко Караџа 11-А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 265522
  • Телефон #:02 2401322
  • Факс #:02 2401323
  • Година на регистрација:1994
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.290 ден.

  Шублер аналоген 0-150/0,05mm

  Цена со ДДВ:4.170 ден.

  Шублер дигитален 0-200/0,01mm

  Цена со ДДВ:1.990 ден.

  Шублер аналоген 0-150/0,05 mm
  022401322

  корисничка поддршка