00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Акумулаторски ударен одвртувач

9%заштеда

Акумулаторски ударен одвртувач

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

10990.0 ден. 9990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 100 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Карактеристична портокалова боја за MAKTEC серии
  Ергономски дизајниран гумиран мекан ракофат
  Притисен реверзибилен прекинувач

  Карактеристики:

  Напон на акумулаторот 18 V
  Капацитет на акумулатор 1.1Ah
  Тип на акумулатор LI-ion
  Макс. моќност 230W
  Број на вртежи во празен од 0 - 2400 min-1
  Удари во минута 0 - 3.000 min-1
  Макс. машински завртки M4 - M8
  Макс. стандарни завртки M5 - M14
  Макс. за високо стезни завртки M5 - M12
  Стебло за стегање 6.35 mm
  Стебло за стегање 1/4 "
  Тип на стебло за стегање Хексагонални Вртежен момент висок 130 Nm
  Димензии (Д x Ш x В) 173 x 82 x 225 mm
  Тежина EPTA 1.5 Kg

  Производител: MAKTEC Makita
  Земја на потекло: Јапонија
  Шифра: MT690E
  Гаранција: 2+1 години
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Микпром
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Микпром

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија на големо и мало со алати за машинска обработка, рачен и електричен алат, алат за сечење, алат за обработка на камен и дрво. МИКПРОМ ДООЕЛ Скопје е претставник на повеќе реномирани производители како : WEILER ABRASIVES за брусеви и брусни материјали и жичани четки, ISCAR, WIDIA, CANELA, SUMITOMO, KENNAMETAL, ACHTECK, NINE9, VARGUS за резен изменлив алат, PRECITOOL, FORMAT, VERTEX, STOCK, RUKO, ZPS, VOLKEL, WILKE, KEMMLER за резен алат и опрема за машини, MITUTOYO, INSIZE за мерни инструменти, JJTOOLS за глодала од тврд метал, JULIA, WESPA за ленти за сечење метал и дрво. Нудиме и MAKITA рачен електричен алат, како и голем број производители на најразличен асортиман. Имаме целосна понуда на квалитетни и професионални производи за потрошувачите како и решенија во технолошкиот процес. Нашите производи се достапни за испорака на цела територија на Македонија.
  • Име на контакт лице:Велимир
  • Адреса:Ташко Караџа 11-А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 265522
  • Телефон #:02 2401322
  • Факс #:02 2401323
  • Година на регистрација:1994
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка