00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Микпром

 • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија на големо и мало со алати за машинска обработка, рачен и електричен алат, алат за сечење, алат за обработка на камен и дрво. МИКПРОМ ДООЕЛ Скопје е претставник на повеќе реномирани производители како : WEILER ABRASIVES за брусеви и брусни материјали и жичани четки, ISCAR, WIDIA, CANELA, SUMITOMO, KENNAMETAL, ACHTECK, NINE9, VARGUS за резен изменлив алат, PRECITOOL, FORMAT, VERTEX, STOCK, RUKO, ZPS, VOLKEL, WILKE, KEMMLER за резен алат и опрема за машини, MITUTOYO, INSIZE за мерни инструменти, JJTOOLS за глодала од тврд метал, JULIA, WESPA за ленти за сечење метал и дрво. Нудиме и MAKITA рачен електричен алат, како и голем број производители на најразличен асортиман. Имаме целосна понуда на квалитетни и професионални производи за потрошувачите како и решенија во технолошкиот процес. Нашите производи се достапни за испорака на цела територија на Македонија.
 • Име на контакт лице:Велимир
 • Адреса:Ташко Караџа 11-А
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070 265522
 • Телефон #:02 2401322
 • Факс #:02 2401323
 • Година на регистрација:1994
 • Број на вработени:5
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи16
Член од05 Мај, 2020
Последна промена09:56:56 , 12 Апр, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка