00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шублер аналоген 0-150/0,05 mm

Шублер аналоген 0-150/0,05 mm

Цената е со вклучен ДДВ
1.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Мери надворешен дијаметар, внатрешен дијаметар, длабина и чекор.
  Мал агол што овозможува лесно читање на скалата.
  Зајакнати карбидни врвови.
  Изработка од Inox
  Завртка за стегање на скалата
  Ролер за палецот

  Шифра: 530-104

  Карактеристики:

  Опсег мерен 0-150 mm
  Точност 0,05
  Пакување картонска кутија
  Тежина 143 g

  Производител: MITUTOYO
  Земја на потекло: Јапонија
  Гаранција: 1 година
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Микпром
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Микпром

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија на големо и мало со алати за машинска обработка, рачен и електричен алат, алат за сечење, алат за обработка на камен и дрво. МИКПРОМ ДООЕЛ Скопје е претставник на повеќе реномирани производители како : WEILER ABRASIVES за брусеви и брусни материјали и жичани четки, ISCAR, WIDIA, CANELA, SUMITOMO, KENNAMETAL, ACHTECK, NINE9, VARGUS за резен изменлив алат, PRECITOOL, FORMAT, VERTEX, STOCK, RUKO, ZPS, VOLKEL, WILKE, KEMMLER за резен алат и опрема за машини, MITUTOYO, INSIZE за мерни инструменти, JJTOOLS за глодала од тврд метал, JULIA, WESPA за ленти за сечење метал и дрво. Нудиме и MAKITA рачен електричен алат, како и голем број производители на најразличен асортиман. Имаме целосна понуда на квалитетни и професионални производи за потрошувачите како и решенија во технолошкиот процес. Нашите производи се достапни за испорака на цела територија на Македонија.
  • Име на контакт лице:Велимир
  • Адреса:Ташко Караџа 11-А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 265522
  • Телефон #:02 2401322
  • Факс #:02 2401323
  • Година на регистрација:1994
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.290 ден.

  Шублер аналоген 0-150/0,05mm

  Цена со ДДВ:1.990 ден.

  Шублер дигитален 0-150/0,01mm

  Цена со ДДВ:4.170 ден.

  Шублер дигитален 0-200/0,01mm
  022401322

  корисничка поддршка