00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Електрична ударна дупчалка

Електрична ударна дупчалка

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1400 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 100 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  • Моќност: 500 W
  • Број на вртежи во минута во празен од: 2.900
  • Број на вртежи во минута: 6.600
  • Макс. дупчење на челик: 10 mm
  • Макс. дупчење на дрво: 21 mm
  • Макс. дупчење на бетон: 10 mm

  Производител: MATRIX
  Земја на потекло: Кина
  Шифра: MTX-EM-ED-E 500-13
  Гаранција: 2 години
  Минимална количина за нарачка : 1

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Микпром
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Микпром

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија на големо и мало со алати за машинска обработка, рачен и електричен алат, алат за сечење, алат за обработка на камен и дрво. МИКПРОМ ДООЕЛ Скопје е претставник на повеќе реномирани производители како : WEILER ABRASIVES за брусеви и брусни материјали и жичани четки, ISCAR, WIDIA, CANELA, SUMITOMO, KENNAMETAL, ACHTECK, NINE9, VARGUS за резен изменлив алат, PRECITOOL, FORMAT, VERTEX, STOCK, RUKO, ZPS, VOLKEL, WILKE, KEMMLER за резен алат и опрема за машини, MITUTOYO, INSIZE за мерни инструменти, JJTOOLS за глодала од тврд метал, JULIA, WESPA за ленти за сечење метал и дрво. Нудиме и MAKITA рачен електричен алат, како и голем број производители на најразличен асортиман. Имаме целосна понуда на квалитетни и професионални производи за потрошувачите како и решенија во технолошкиот процес. Нашите производи се достапни за испорака на цела територија на Македонија.
  • Име на контакт лице:Велимир
  • Адреса:Ташко Караџа 11-А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 367676
  • Телефон #:00 389 2 2401322
  • Факс #:00 389 2 2401323
  • Година на регистрација:1994
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  11%заштеда
  Цена со ДДВ:4.390 ден. 3.900 ден.

  Ударна дупчалка

  Цена со ДДВ:2.700 ден.

  Ударна дупчалка

  Цена со ДДВ:7.700 ден.

  Електропневматска ударна дупчалка
  070/287-777

  корисничка поддршка