00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Сетра ИТ Маркет

Сетра ИТ Маркет

СЕТРА ИТ МАРКЕТ нуди широк асортиман на ИТ опрема: компјутери, лаптопи, печатачи, монитори, мрежна опрема, компјутерска галантерија, мобилни телефони, галантерија за мобилни телефони, телевизори, клима уреди. Професионален сервис за ит опрема и мобилни телефони.

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
20%заштеда
Цена со ДДВ:40.000 ден. 32.000 ден.

Компјутер Fujitsu Esprimo D556/2 i5 ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:31.990 ден. 27.990 ден.

Компјутер PowerCube G4230 Chimera G ...

Цена со ДДВ:39.990 ден.

Компјутер PowerCube G3170 Phoenix G ...

Цена со ДДВ:20.990 ден.

Компјутер FUJITSU ESPRIMO D538/E85+ ...

Цена со ДДВ:79.990 ден.

Графичка станица FUJITSU CELSIUS W5 ...

Цена со ДДВ:12.990 ден.

Свич CISCO SG110-24 24-PORT GIGABIT

Цена со ДДВ:79.990 ден.

Сервер FUJITSU Primergy RX1330 M3

Цена со ДДВ:27.990 ден.

NAS QNAP TS-231P + 2x 3.0TB

Цена со ДДВ:34.990 ден.

Сервер FUJITSU Primergy TX1310 M3

Цена со ДДВ:54.990 ден.

Сервер HP ProLiant ML10 Gen9


Страна 1 од 1, вкупно 10 производи


070/287-777

корисничка поддршка