00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сервер HP ProLiant ML10 Gen9


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Server HP Proliant ML10 Gen9

  CPU Intel Xeon E3-1225v5
  RAM 8GB DDR4 ECC
  Intel C236 RAID 0,1,10
  HDD 2x1.0TB 7200rpm
  DVD-RW
  PSU 300W Bronze Fixed
  Windows Server Foundation 2012 R2 ROK
 • Категорија:Софтвер , Сервери
 • Достапност:Има залиха
 • Гаранција:3 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Сетра ИТ Маркет

  • Опис на компанијата:СЕТРА ИТ МАРКЕТ нуди широк асортиман на ИТ опрема: компјутери, лаптопи, печатачи, монитори, мрежна опрема, компјутерска галантерија, мобилни телефони, галантерија за мобилни телефони, телевизори, клима уреди. Професионален сервис за ит опрема и мобилни телефони.
  • Име на контакт лице:Александар Неделковски
  • Адреса:Димитар Гуштанов Бр.30
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 226264
  • Телефон #:02 2720777
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи  022720777

  корисничка поддршка