00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Компјутер PowerCube G3170 Phoenix G7 SS i7-7700/ 8GB/ SSD 240GB/ 1TB/ RX570


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:CHIPSET: H110M
  CPU: Intel Core i7-7700
  RAM: 8 GB DDR4 (2400 MHz)
  SSD/HDD: 240GB/ 1TB
  GPU: AMD Radeon RX 570 4GB
  OPTICAL DRIVE : DVD-RW
  CASE: GAMING 600W 85+ Bronze
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Сетра ИТ Маркет

  • Опис на компанијата:СЕТРА ИТ МАРКЕТ нуди широк асортиман на ИТ опрема: компјутери, лаптопи, печатачи, монитори, мрежна опрема, компјутерска галантерија, мобилни телефони, галантерија за мобилни телефони, телевизори, клима уреди. Професионален сервис за ит опрема и мобилни телефони.
  • Име на контакт лице:Александар Неделковски
  • Адреса:Димитар Гуштанов Бр.30
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 226264
  • Телефон #:02 2720777
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи  022720777

  корисничка поддршка