00

Најава во твојот профил




Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Компјутер FUJITSU ESPRIMO D538/E85+ Core i3-8100/ 4GB/ 1TB/ UHD Graphics 630


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:CHIPSET: Intel®H310
  CPU: Intel Core i3 8100
  RAM: 4GB DDR4 (2666 MHz)
  HDD: 1TB
  GPU: Intel UHD Graphics 630
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Германија
 • Гаранција:5 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Сетра ИТ Маркет

  • Опис на компанијата:СЕТРА ИТ МАРКЕТ нуди широк асортиман на ИТ опрема: компјутери, лаптопи, печатачи, монитори, мрежна опрема, компјутерска галантерија, мобилни телефони, галантерија за мобилни телефони, телевизори, клима уреди. Професионален сервис за ит опрема и мобилни телефони.
  • Име на контакт лице:Александар Неделковски
  • Адреса:Димитар Гуштанов Бр.30
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 226264
  • Телефон #:02 2720777
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи



  022720777

  корисничка поддршка