00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сетра ИТ Маркет

 • Опис на компанијата:СЕТРА ИТ МАРКЕТ нуди широк асортиман на ИТ опрема: компјутери, лаптопи, печатачи, монитори, мрежна опрема, компјутерска галантерија, мобилни телефони, галантерија за мобилни телефони, телевизори, клима уреди. Професионален сервис за ит опрема и мобилни телефони.
 • Име на контакт лице:Александар Неделковски
 • Адреса:Димитар Гуштанов Бр.30
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070 226264
 • Телефон #:02 2720777
 • Година на регистрација:2012
 • Број на вработени:4
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи39
Член од11 Апр, 2012
Последна промена00:15:01 , 11 Мај, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка