00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сервер FUJITSU Primergy TX1310 M3


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Server FUJITSU Primergy TX1310 M3

  CPU Intel Xeon E3-1225v6
  RAM 8GB DDR4 ECC
  Intel C236 RAID 0,1,10
  HDD 2x1.0TB 7200rpm
  DVD-RW
  Made in Germany
 • Категорија:Сервери
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Германија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Сетра ИТ Маркет

  • Опис на компанијата:СЕТРА ИТ МАРКЕТ нуди широк асортиман на ИТ опрема: компјутери, лаптопи, печатачи, монитори, мрежна опрема, компјутерска галантерија, мобилни телефони, галантерија за мобилни телефони, телевизори, клима уреди. Професионален сервис за ит опрема и мобилни телефони.
  • Име на контакт лице:Александар Неделковски
  • Адреса:Димитар Гуштанов Бр.30
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 226264
  • Телефон #:02 2720777
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:54.990 ден.

  Сервер HP ProLiant ML10 Gen9

  Цена со ДДВ:79.990 ден.

  Сервер FUJITSU Primergy RX1330 M3

  12%заштеда
  Цена со ДДВ:31.990 ден. 27.990 ден.

  Компјутер PowerCube G4230 Chimera G ...

  Цена со ДДВ:20.990 ден.

  Компјутер FUJITSU ESPRIMO D538/E85+ ...

  Цена со ДДВ:79.990 ден.

  Графичка станица FUJITSU CELSIUS W5 ...
  022720777

  корисничка поддршка