00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Асеана Ројал Спа

Асеана Ројал Спа

Асеана Ројал Спа - традиционален азиски спа центар за убавина и здравје!

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:700 ден.

Масажа на грб

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Таи Масажа

Цена со ДДВ:1.800 ден.

Масажа со врели камења

Цена со ДДВ:350 ден.

Депилација (ладна)

Цена со ДДВ:800 ден.

Спа педикир

Цена со ДДВ:800 ден.

Спа третман на стомак

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Масажа за смирување

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Шиатцу Масажа

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Купка со егзотични цвеќиња


Страна 1 од 1, вкупно 10 производи


070/287-777

корисничка поддршка