00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Масажа на грб

Масажа на грб

Цената е со вклучен ДДВ
700 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Траење на третманот: 30 минути.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Асеана Ројал Спа

  • Опис на компанијата:Асеана Ројал Спа - традиционален азиски спа центар за убавина и здравје!
  • Име на контакт лице:Никола и Наташа
  • Адреса:Орце Николов 190
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070371842, 071361598
  • Телефон #:023246442
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:600 ден.

  Масажа на грб

  Цена со ДДВ:1.800 ден.

  Масажа со врели камења

  Цена со ДДВ:800 ден.

  Спа третман на стомак

  Цена со ДДВ:1.500 ден.

  Таи Масажа

  Цена со ДДВ:4.200 ден.

  Купка со егзотични цвеќиња
  023246442

  корисничка поддршка