00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Депилација (ладна)

Депилација (ладна)

Цената е со вклучен ДДВ
350 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Пола нозе 350 ден. - Цели нозе 600 ден. - Бикини 350 ден. - Раце 350 ден
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Асеана Ројал Спа

  • Опис на компанијата:Асеана Ројал Спа - традиционален азиски спа центар за убавина и здравје!
  • Име на контакт лице:Никола и Наташа
  • Адреса:Орце Николов 190
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070371842, 071361598
  • Телефон #:023246442
  • Локација на мапа:Прикажи  023246442

  корисничка поддршка