00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Таи Масажа

Таи Масажа

Цената е со вклучен ДДВ
1.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Древната Таи масажа е лековита
  масажа во која е вклучена ком-
  бинација од техниките на притискање
  на дланките и стискање. Нејзина
  цел е да ја поттикне работата на
  меридијанот за енергија и да обез-
  беди потполно истегнување, а без
  притоа да се користи масло.
  Таи масажата е совршена за
  подобрување на циркулацијата, за
  проблеми со мускулите (напрегнати
  мускули, замор) и за поттикнување
  на емоциите за да се постигне
  рамнотежа помеѓу негативната и
  позитивната енергија.
  Траење на третманот: 60 минути.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Асеана Ројал Спа

  • Опис на компанијата:Асеана Ројал Спа - традиционален азиски спа центар за убавина и здравје!
  • Име на контакт лице:Никола и Наташа
  • Адреса:Орце Николов 190
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070371842, 071361598
  • Телефон #:023246442
  • Локација на мапа:Прикажи  023246442

  корисничка поддршка