00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Асеана Ројал Спа

  • Опис на компанијата:Асеана Ројал Спа - традиционален азиски спа центар за убавина и здравје!
  • Име на контакт лице:Никола и Наташа
  • Адреса:Орце Николов 190
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070371842, 071361598
  • Телефон #:023246442
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи43
Член од28 Дек, 2012
Последна промена15:36:09 , 15 Јан, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка