00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Спа третман на стомак

Спа третман на стомак

Цената е со вклучен ДДВ
800 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Традиционален третман за природно
  зацврстување на стомакот. Произ-
  водите се: Крема за стомак и Деви Сри
  Спа од серијата Сензуал. Чекорите се:
  чистење, пилинг, масажа и маска.
  Траење на третманот: 45 минути.
  800 ден.
  (доколку се прават заедно третманот
  за гради и стомак, цената е 1200 ден)
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Асеана Ројал Спа

  • Опис на компанијата:Асеана Ројал Спа - традиционален азиски спа центар за убавина и здравје!
  • Име на контакт лице:Никола и Наташа
  • Адреса:Орце Николов 190
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070371842, 071361598
  • Телефон #:023246442
  • Локација на мапа:Прикажи  023246442

  корисничка поддршка