00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шиатцу Масажа

Шиатцу Масажа

Цената е со вклучен ДДВ
1.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Азиска уметност на масирање со притискање со прстите како комбинација на притисок со палец, дланка и помало истегнување без употреба на масло. Оваа традиционална јапонска техника на лекување со притисок со рацете е добра за ослободување на тензијата во мускулите, за зголемена циркулација и раздвижување на лимфниот систем. Траење на третманот: 60 минути.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Асеана Ројал Спа

  • Опис на компанијата:Асеана Ројал Спа - традиционален азиски спа центар за убавина и здравје!
  • Име на контакт лице:Никола и Наташа
  • Адреса:Орце Николов 190
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070371842, 071361598
  • Телефон #:023246442
  • Локација на мапа:Прикажи  023246442

  корисничка поддршка