00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Масажа за смирување

Масажа за смирување

Цената е со вклучен ДДВ
1.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Масажа која Ве ослободува од
  сите стеги, болки и емоционална
  напнатост.
  Со оваа масажа се постигнува
  смирување на чувствата; осло бо-
  дување, олеснување и освежување.
  Ова е масажа за смирување. Таа
  вклучува бавни, длабоки зафати
  врз точно идентификувани напнати
  точки на вашето тело.
  Се постигнува ослободување и
  истегнување на мускулите, се разбиваат јазлите и згрченоста кај
  мускулите и со тоа се зголе мува
  нивото на серотонин.
  Резултатот е намалена болка, зго-
  лемен капацитет на движење и
  на крајот, по ставањето на полу-
  скапоцените камења, рамнотежа на
  вашето Qi (ки).
  Со оваа масажа се постигнува
  моментна релаксација на телото и
  умот.
  Траење на третманот: 60 минути.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Асеана Ројал Спа

  • Опис на компанијата:Асеана Ројал Спа - традиционален азиски спа центар за убавина и здравје!
  • Име на контакт лице:Никола и Наташа
  • Адреса:Орце Николов 190
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070371842, 071361598
  • Телефон #:023246442
  • Локација на мапа:Прикажи  023246442

  корисничка поддршка