00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Масажа со врели камења

Масажа со врели камења

Цената е со вклучен ДДВ
1.800 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Се користат вулкански и метамор-
  фички камења кои со своите леко-
  вите својства ја ослободуваат бол-
  ката и го освежуваат целото тело
  преку топлината која ја испуштаат.
  Се користат ароматски производи
  кои ја стимулираат циркулацијата и
  го освежуваат телото и духот.
  Чекорите се Ритуал, Хидрофил и
  масажа, одмор 5-10 минути, туш.
  Траење на третманот: 1 час 30 минути.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Асеана Ројал Спа

  • Опис на компанијата:Асеана Ројал Спа - традиционален азиски спа центар за убавина и здравје!
  • Име на контакт лице:Никола и Наташа
  • Адреса:Орце Николов 190
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070371842, 071361598
  • Телефон #:023246442
  • Локација на мапа:Прикажи  023246442

  корисничка поддршка