00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Масажа на грб

Масажа на грб

Цената е со вклучен ДДВ
600 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Болките во грбот се случуваат кај секого во одреден момент. Масажата може да Ви помогне во ослободување од мускулните грчеви, па дури и да се зголеми мобилноста на сакроилијален зглоб, глутеалните мускули и напнатоста во ткивата. Времетраење на масажата: 30 минути.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Цвет на животот

  • Опис на компанијата:Нашата цел е да го надминеме класичното. Да достигнеме и постигнеме нови параметри за тоа што претставува салон за убавина и здравје во вистинска смисла на зборот. Тука сакаме клиентите да го дознаат значењето на "Flower of Life", а тоа е да ја почувствуваат безграничната и бесконечната позитивна енергија, а притоа сетилата да доживеат нирвана од задоволство.
  • Име на контакт лице:Flower of life
  • Адреса:Никола Тримпаре 31/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:025117550
  • Локација на мапа:Прикажи  025117550

  корисничка поддршка