00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Fujitsu LIFEBOOK E557 non vPro

Fujitsu LIFEBOOK E557 non vPro

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Fujitsu LIFEBOOK E557 non vPro

  CPU: Intel Core i3-7100U 2.4GHz 3MB
  HDD: 1TB 5400rpm
  Memory: 4 GB DDR4 2133 MHz
  15,6" HD antiglare
  Integrated HD Graphics
  3xUSB 3.0, Wi-Fi, VGA
  HDMI, LAN, Card reader
  DVD/RW
 • Продавач:Тетнет Про
 • профил на компанијата

  Тетнет Про

  • Име на контакт лице:Нури
  • Адреса:Јане Сандански 112
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:044341066
  • Факс #:044341066
  • Локација на мапа:Прикажи  044341066

  корисничка поддршка