00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra ERO FST050


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ОписОценки (0)
  HSS бургии (6 парчиња): 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm
  Бургии за бетон (6 парчиња): 5 / 2 x 6 / 2 x 8 / 10 mm
  Бургии за дрво (5 парчиња): 4 / 5 / 6 / 8 / 10 mm, карбонски челик
  Наставки за навртување 25mm (30 парчиња):
  Рамни наставки (SL): 3 / 5 / 6 / 7 / 8
  Крстач наставки (PH): 0 / 1 / 2 / 3
  Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 0 / 1 / 2 / 3
  Квадратни наставки (S): 1 / 2 / 2 / 3
  Torx наставки (T): 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40
  Имбус наставки (Н): 3 / 4 / 5 / 5 / 6 / 6
  Одвртувач со насаден клуч (1 парче)
  Магнетен продолжеток за наставки (1 парче)
  Либела (1 парче)
  Пакување: куфер
  Димензии на куферот (во mm):191 (Д) x 50 (Ш) x 175 (В)
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica,Emide. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Biljana
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  25%заштеда
  Цена со ДДВ:3.999 ден. 2.999 ден.

  Iskra ERO FST204

  Цена со ДДВ:5.690 ден.

  Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-85

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:1.599 ден. 1.199 ден.

  Сет штрафцигери Iskra ERO HTWR-94

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.390 ден. 3.290 ден.

  Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-65

  Цена со ДДВ:899 ден.

  Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-58
  070/287-777

  корисничка поддршка