00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra ERO FST204

25%заштеда

Iskra ERO FST204

Цената е со вклучен ДДВ
3.999 ден. 2.999 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:HSS сврдли (35 парчиња): 4 x 1.5 / 4 x 2.0 / 4 x 2.5 / 3 x 3.0 / 4 x 3.2 / 2 x 3.5 /3 x 4.0 / 2 x 4.5 / 2 x 4.8 ; 5.0 / 2 x 5.5 ; 6.0 / 2x 6.5 ; 7.0
  Спирални сврдли за дрво (32 парчиња): 4 x 3.0, 3.5 / 4 x 4.0, 4.5 / 4 x 4.8, 5.0, 5.5, 6.0 / 4 x 6.5, 6.8, 7.0, 7.5 / 4 x 8.0, 9.0 / 3 x 10.0
  Наставки за навртување 25mm (20 парчиња) :
  Рамни наставки (SL): 3 / 5 / 6 / 8
  Крстач наставки (PH): 0 / 1 / 2 / 3
  Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 0 / 1 / 2 / 3
  Квадратни наставки (S): 1 / 2 / 3
  Torx наставки (T): 10 / 15 / 20
  Наставки за навртување 50mm (14 парчиња) :
  Рамни наставки (SL): 3 /4/ 5 / 6 / 8
  Крстач наставки (PH): 1 / 2 / 3
  Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 1 / 2 / 3
  Torx наставки (T): 10 / 15 / 20
  Насадни клучеви (10 парчиња): 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13
  Бургија за бетон (8 парчиња): 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10
  Плочеста бургија за дрво (6 парчиња): 10 / 13 / 16 / 19 / 22 / 25
  Обични ѕидни додатоци (60 парчиња):
  Држач за завртки (4 парчиња)
  Дистанцер (4 парчиња): 3 / 6 / 8 / 10
  Круни за режење дупки (4 парчиња):
  Адаптер со клуч за затегнување (1 парче)
  Имбус (1 парче)
  Конусно глодало (1 парче)
  Флексибилен продолжеток (1 парче)
  Магнетен држач за завртки (1 парче)
  Штрафцигер (1 парче)
  Кутија (1 парче)
  Пакување: куфер
  Димензии на куферот (во mm):333 (Д) x 95 (Ш) x 242 (В)
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica,Emide. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Biljana
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.6 од 5.0 (18 оцени вкупно)

  Цена со ДДВ:1.190 ден.

  Iskra ERO FST050

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:1.599 ден. 1.199 ден.

  Сет штрафцигери Iskra ERO HTWR-94
  022520999

  корисничка поддршка