00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-58

Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-58

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

899 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Педесет и осум делен сет Iskra ERO HTS-58 со рачка, битови и продолжеток.
  -H Двојна: 2 / 2,5 / 3/4/5 / 5,5 / 6
  -Х. (+) крст: 0 / 2x1 / 2x2 / 2x3
  -Т Торкс: 10/15/20/25/27/30/40
  -Pozidriv PZ: 0 / 2x1 / 2x2 / 2x3
  -PZ2 Pozidriv: 7x2
  -Е (-) Слот: 3/4 / 2x5 / 2x6 / 7
  -М наставки 5/6/7/8/9/10/11; 3/16, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 03/08, 7/16

  • Рачка за штрафцигер со механизам на сопирање
  • Флексибилни продолжетоци
  • Димензии на кутија (во мм): 310 (H) x 355 (Ш) x 250 (Д); Тежина: 12,5 кг
 • Категорија:Комплет алати
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка