00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Крусел

Крусел

Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
25%заштеда
Цена со ДДВ:3.999 ден. 2.999 ден.

Iskra ERO FST204

13%заштеда
Цена со ДДВ:14.990 ден. 12.999 ден.

Iskra LDE-520A Бензиски сврдел

23%заштеда
Цена со ДДВ:9.990 ден. 7.690 ден.

Бензинска моторна пила Iskra PN 580 ...

22%заштеда
Цена со ДДВ:4.490 ден. 3.490 ден.

Чистач на пареа Iskra JC-210

20%заштеда
Цена со ДДВ:2.990 ден. 2.390 ден.

Iskra Батериска ножица за трева и о ...

17%заштеда
Цена со ДДВ:23.500 ден. 19.500 ден.

Iskra BK530N Бензиска косилка за тр ...

17%заштеда
Цена со ДДВ:4.799 ден. 3.983 ден.

Iskra HP-MT01 мултифунционален пека ...

16%заштеда
Цена со ДДВ:1.550 ден. 1.299 ден.

Iskra HY-1302 smoothie maker

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.899 ден. 1.599 ден.

Iskra GX-AG046-2 Аголна брусалка 50 ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:2.999 ден. 2.549 ден.

LAICA PM2000 апарат за тестенини

13%заштеда
Цена со ДДВ:8.690 ден. 7.490 ден.

Iskra TU430SEU Бензиска коса / трим ...

13%заштеда
Цена со ДДВ:1.490 ден. 1.290 ден.

Рачен блендер-пасатор HB-02 S

12%заштеда
Цена со ДДВ:3.999 ден. 3.499 ден.

Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-65

12%заштеда
Цена со ДДВ:2.150 ден. 1.890 ден.

Iskra Z1JE-KK6-13 Ударна дупчалка 7 ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:2.490 ден. 2.190 ден.

Iskra GX-AG047 Аголна брусалка 900w

11%заштеда
Цена со ДДВ:17.999 ден. 15.999 ден.

Iskra HG60T Бензиски мотокултиватор


следна
Страна 1 од 4, вкупно 50 производи


070/287-777

корисничка поддршка