00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Крусел

 • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica,Emide. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
 • Име на контакт лице:Biljana
 • Адреса:Борис Трајковски 86а
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:+38978238820
 • Телефон #:022520999
 • Година на регистрација:1992
 • Број на вработени:14
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи415
Член од06 Мај, 2015
Последна промена13:50:02 , 28 Мар, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка