00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет штрафцигери Iskra ERO HTWR-94


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Деведесет и четири делен сет Iskra ERO HTWR-94 кој содржи:

  • 25 mm наставки: (50 парчиња)
  • Слот наставки (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6.5, 7
  • крст наставки (PH): (8 парчиња) 0, 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
  • Двојна (H): (10 парчиња) 1,5, 2, 2,5, 3, 3.5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6
  • Торкс (Т): (10 парчиња) 8, 9, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 35, 40
  • Позидрив (PZ): (7 парчиња) 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
  • Округли (S): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3

  • 50 mm наставки: (16 парчиња)
  • Слот наставки(SL): (4pcs) 3, 4, 5, 6
  • крст наставки (PH): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
  • Позидрив(PZ): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
  • Torx (Т): (4 парчиња) 10, 15, 20, 25

  • Додатоци за прецизност: (8 парчиња)
  • Приклучок Крос-сечилото: (4 парчиња) PH0000, PH000, PH00, PH0
  • Рамно сечило: (4 парчиња) 1,2, 2, 2,5, 3

  • 1/2 ""наставки: (10 парчиња) 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

  • Меѓу-сечило штрафцигери: (3 парчиња) 1x75, 2x100, 3x150
  • Рамен сечило штрафцигери: (3 парчиња) 5x75, 6x100, 8x150
  • Магнетна рачка: 1 парче
  • Рачка за штрафцигер: 1 парче
  • 1/2 ""Наставак за продолжеток: 1 парче
  • Адаптер: 1
  • Пакување: кутија

  Надворешен кутија за пакување
  • Димензии на кутија(во мм): 470 (H) x 500 (Ш) x 325 (Д)
  • количество: 10 парчиња / картон
  • Тежина на апаратот: 19,0 кг
  • Бруто Тежина: 20,0 кг

 • Категорија:Комплет алати
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica,Emide. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Biljana
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:5.690 ден.

  Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-85

  Цена со ДДВ:899 ден.

  Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-58

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.390 ден. 3.290 ден.

  Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-65

  Цена со ДДВ:1.190 ден.

  Iskra ERO FST050

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:3.999 ден. 2.999 ден.

  Iskra ERO FST204

  11%заштеда
  Цена со ДДВ:899 ден. 799 ден.

  Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-18
  070/287-777

  корисничка поддршка