00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-18

11%заштеда

Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-18

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

899.0 ден. 799 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Сет штрафцигери (18 парчиња) Iskra ERO HTS-18 кој содржи:
  - 8 парчиња на штрафцигери со магнетна глава
  - 10 парчиња прецизни штрафцигери

  Штрафцигери со магнетна глава:
  - PH (+)Крстачи: 2x38mm / 1x80mm / 2x100mm / 3x150mm
  - SL (-) Слот: 6x38mm / 4x75mm / 6x100mm / 8x150mm
  Прецизни штрафцигери:
  -PH (+) Крстач: 00x50mm / 0x50mm
  -SL (-) Рамен/Слот: 2x50 / 2.5x50mm / 3x50mm
  -T Torx: T6, T7, T8, T9, T10

  Хром ванадиум челик

  Пакување: блистери;
  Димензии на кутија (mm): 390 (V) x 400 (Š) x 330 (G)
  Tежина: 7,0 kg

  #бидисамсвојмајстор
 • Категорија:Комплет алати
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:699 ден.

  Iskra ERO HTS-8

  Цена со ДДВ:449 ден.

  Iskra Сет штрафцигери ERO HTS-6

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.699 ден. 3.499 ден.

  Iskra Батериска штрафилица ML-CD92- ...

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:1.599 ден. 1.199 ден.

  Сет штрафцигери Iskra ERO HTWR-94
  070/287-777

  корисничка поддршка