00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Медицински помагала

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:3.980 ден.

Ергономска цервикална перница

Цена со ДДВ:175 ден.

Топло ладна облога 14x24 см

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Дерма ролер

Цена со ДДВ:295 ден.

Визир ковид - 19 заштита

Цена со ДДВ:1.980 ден.

Анатомски папучи модел 807

Цена со ДДВ:1.870 ден.

Анатомски папучи модел 806

Цена со ДДВ:1.595 ден.

Анатомски кломпи модел 63

Цена со ДДВ:596 ден.

БИОФУНКЦИОНАЛНИ ЧОРАПИ

Цена со ДДВ:1.290 ден.

Кожни папучи

Цена со ДДВ:1.299 ден.

КОМОРА ЗА ИНХАЛАЦИЈА


следна
Страна 1 од 3, вкупно 42 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка