00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

ПЗУ Аптека Виола

  • Опис на компанијата:"Виола" Аптеки се современа компанија чиј примарен фокус на работа е здравствената заштита на граѓаните, преку постојано следење и имплементација на новитетите за превенција и лекување на човековиот организам. Од своето основање во 1992 год., компанијата бележи континуиран развој. Визијата да понудиме комплетна услуга на граѓаните, ја реализиравме со фунцкионирањето на двете компании: "Виола" Аптеки и Веледрогерија Виола Трејд. Во Виола секогаш ќе наидете на професионализам и квалитетна услуга од страна на нашиот тим на фармацевти и доктори.
  • Име на контакт лице:Bojan
  • Адреса:Востаничка 59
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2736 462
  • Локација на мапа:Прикажи
следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
Вкупна оцена:
5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи273
Член од06 Сеп, 2011
Последна промена00:15:03 , 29 Мај, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка