00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Бета медико традинг

 • Опис на компанијата:Веледрогерија за увоз, дистрибуција, застапување и регистрација на медицински производи и медицински помагала.
 • Име на контакт лице:Елизабета Пановска
 • Адреса:Костурски Херои 13-1/1 (29-ти Ноември)
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070/ 231-952
 • Телефон #:02/ 3239-218
 • Факс #:02/ 3217-718
 • Година на регистрација:1995
 • Број на вработени:25
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи52
Член од13 Јул, 2012
Последна промена12:19:36 , 23 Ное, 2016
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка