00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПРЕНОСЕН КОНЦЕНТРАТОР НА КИСЛОРОД


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:EverGo- СЛОБОДА ДА ПРАВАМ ШТО САКАМ, КОГА САКАМ! Омилен за пациентите со активен животен стил. Батеријата трае 8 часа, 1050 мл/мин., лесен (3 кг), екран на допир- едноставен за употреба. Конечно, пациентите можат да бидат подвижни цел ден. Одобрен од FFA при патување со авион. Ги елиминира трошоците за снабдување со кислородни боци.
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:САД
 • Гаранција:3 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Бета медико традинг

  • Опис на компанијата:Веледрогерија за увоз, дистрибуција, застапување и регистрација на медицински производи и медицински помагала.
  • Име на контакт лице:Елизабета Пановска
  • Адреса:Костурски Херои 13-1/1 (29-ти Ноември)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/ 231-952
  • Телефон #:02/ 3239-218
  • Факс #:02/ 3217-718
  • Година на регистрација:1995
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи  023239218

  корисничка поддршка