00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Визир ковид - 19 заштита


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:За нарачка на поголеми количини следуваат специјални попусти
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Парафарм-АС
 • профил на компанијата

  Парафарм-АС

  • Опис на компанијата:Парафарм-АС е друштво основано во 2001 година кое се занимва со: • Продажба на печати и штембили од марката Trodat, восочни печати и суви жигови, клишеа, гравирање на стакло, дрво, пластика и други природни материјали, како и изработка на рекламни натписи од плексиглас. Производството на печатите се врши со современи ласерски машини на специјална гума за печати. • Вештачења и експертизи - Врши вештачења од сите области и тоа: економски, градежни, машински, медицински, сообраќајни, супервештачења и експертизи. • Секојдневна соработка со адвокатски канцеларии, сметководствени бироа, банки, министерства и други институции, како и долгогодишно учество на тендери. • Консултира и менаџира мали и средни претпријатија, почнувајки од нивното основање и следење на нивниот понатамошен развој. Парафарм АС ДООЕЛ Скопје, претставува синоним за професионализам и доверба кај клиентите за квалитетна и брза изработка на своите услуги.
  • Име на контакт лице:Парафарм-АС
  • Адреса:Кеј 13-ти Ноември 36
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 3216821
  • Телефон #:02 3136080
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:365 ден.

  Нотес со ластик

  Цена со ДДВ:995 ден.

  USB МОБИЛЕН ПОЛНАЧ

  Цена со ДДВ:365 ден.

  Магична порцеланска шолја
  023136080

  корисничка поддршка