00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Опрема за ресторани и хотели

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
10%заштеда
Цена со ДДВ:9 ден. 8 ден.

Хартиен џеб за прибор за јадење

Цена со ДДВ:9.480 ден.

Сервирна количка, двокатна

Цена со ДДВ:65 ден.

Бришач двослоен 500гр.

Цена со ДДВ:10.938 ден.

Сервирна количка, трокатна

Цена со ДДВ:350 ден.

Диспанзер за сет тоалетна хартија

Цена со ДДВ:19.500 ден.

Тостер, електричен, Панини

Цена со ДДВ:400 ден.

Диспанзер за пена 500мл

Цена со ДДВ:18.887 ден.

Тостер, електричен, единечен, Barts ...

Цена со ДДВ:400 ден.

Диспанзер за сет хартија за раце

Цена со ДДВ:6.800 ден.

Industriska Friteza Fayrinoks MF-5

Цена со ДДВ:9.380 ден.

Duni електрични свеќници Billy Led

Цена со ДДВ:Побарај цена

Фритези


следна
Страна 1 од 17, вкупно 267 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка