00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Универзал ер ер

 • Опис на компанијата:Од основањето на Универзал Ер Ер во 1990 година нашите цели се производство на високо квалитетни производи со најнова технологија и со посебен акцент на брзо производство по нарачка. Денес ние сме горди на нашите линии на производи кои вклучуваат единици за готвење, печење, и ладење, подготовка на храна, витрини, шанкови итн. во комбинација со нашата техничка помош, 3D проектирање и поддршка ги исполнуваме сите потреби на нашите клиенти во полето на гастрономијата.
 • Име на контакт лице:Ерзен Несими
 • Адреса:Бошко Цветковски 1
 • Поштенски број:1230
 • Град:Гостивар , Македонија
 • Мобилен #:071655833
 • Телефон #:(042)214352
 • Факс #:00 389 (0) 42 214352
 • Година на регистрација:1990
 • Број на вработени:15
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Ја следат1
Број на производи267
Член од20 Сеп, 2011
Последна промена15:23:55 , 22 Мар, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка