00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мак-опрема

 • Опис на компанијата:МАК-ОПРЕМА дооел е фирма која се бави со продажба и сервис на професионална угостителска опрема, проектирање и изведба на угостителски кујни, професионални перални за веш, како и други услуги поврзани со угостителството. Застапници сме на повеќе странски фирми како на пр. KOGAST-Словенија- термичка и неутрална опрема за угостителски кујни, Winterhalter- професионални машини за миење садови, ALPFRIGO- Разладни уреди, Rational- Конвекциски печки. За секоја опрема набавена кај нас, вршиме монтажа, пуштање во употреба и обука на персоналот, а за истата обезбедуваме гаранција со оригинални резервни делови.
 • Име на контакт лице:Игор Ангелов
 • Адреса:ул. Горно Лисиче бр.208
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:+38978264177
 • Телефон #:00389 22 430 777
 • Факс #:00389 22 430 900
 • Година на регистрација:1996
 • Процент на извоз:10
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи26
Член од22 Сеп, 2012
Последна промена17:09:34 , 21 Апр, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка