00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Глобал Сервис

 • Опис на компанијата:ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.
 • Име на контакт лице:Митко Ангелков
 • Адреса:ул.Кирил и Методиј 9
 • Поштенски број:1440
 • Град:Неготино , Македонија
 • Мобилен #:075769505
 • Телефон #:075769505
 • Година на регистрација:2012
 • Број на вработени:3
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи13
Член од20 Окт, 2013
Последна промена18:48:17 , 29 Мар, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка