00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

RG Group

 • Опис на компанијата:Electronics, Household Appliances, Gas Products (ovens, burners,etc), Industrial Products(toasters,grills), Heating & Cooling, Bicycles,etc
 • Име на контакт лице:RG GROUP - Tetovo
 • Адреса:Ohridska 15
 • Поштенски број:1200
 • Град:Тетово , Македонија
 • Мобилен #:+38971396669
 • Телефон #:+38971396669
 • Година на регистрација:1992
 • Број на вработени:30
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Следи1
Број на производи290
Член од01 Окт, 2012
Последна промена10:35:11 , 16 Окт, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка