00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Интер Касто

  • Опис на компанијата:Друштвото за производство, промет и услуги Интер Касто дооел експорт - импорт е основано на 04/04/1994 год со деловно седиште на ул. Митр.Теодосиј Гологанов 28-Скопје. Во 1996 год. станува деловен партнер на Шведската групација ДУНИ и оттогаш го етаблира овој бренд позиционирајќи се на македонскиот пазар во доменот на визијата и мотото меѓу потрошувачите да биде препознатлив во услови на високи стандарди за квалитет, иновативен дизајн и креативни концепти кои го облагородуваат стилот на живеење. Дуни е водечка глобална компанија - провајдер на атрактивни и практични услуги и производи за поставување на маса и амбалажа за пакување и сервирање на храна за секаков вид на формални или секојдневни пригоди каде се конзумираат храна и пијалоци. Производите на Дуни се продаваат во повеќе од 40 земји, а доминантна позиција има во Централна и Западна Европа.
  • Име на контакт лице:Inter Kasto
  • Адреса:М.Т.Гологанов 28
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023121278; 022462150
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот56.25%
Број на производи130
Член од16 Јан, 2015
Последна промена00:15:03 , 21 Дек, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка