00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar TF 50 E Фреза

Holzstar TF 50 E Фреза

Цената е со вклучен ДДВ
20.400 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Максимален дијаметар на алат 50 mm
  Брзини на ротација 11500 – 24000 rpm
  Отвор за отпрашување 100 mm
  Моќност на мотор 1.5 kW
  Електрично поврзување 230V
  Тежина 21 kg
  Димензии на машината 1030 x 360 x 311 mm

  Yugoimex-promo
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:376.500 ден. 319.385 ден.

  Заштеди и опреми ја твојата работил ...

  Цена со ДДВ:204.540 ден.

  Фреза Holzstar TF 200 SE

  Цена со ДДВ:93.000 ден.

  Фреза Holzstar TF 170

  Цена со ДДВ:166.100 ден.

  Holzstar DB 1202 – Струг

  Цена со ДДВ:109.680 ден.

  Holzstar DB 1102 Vario – Струг
  022650251

  корисничка поддршка