00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фреза Holzstar TF 170

Фреза Holzstar TF 170

Цената е со вклучен ДДВ
80.540 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Димензии на лизгач1000 x 218 x 850 mm
  Висина на осовина105 mm
  Максимален дијаметар на алат160 mm
  Дијаметар на осовина30 mm
  Брзини на ротација1400/4000/6000/9000 min-1
  Отвор за отпрашување100 mm
  Работна должина на машината600 mm
  Работна ширина на машината400 mm
  Работна висина на машината850 mm
  Моќност на мотор1.1 kW
  Електрично поврзување400V
  Тежина96 kg
  Димензии на машината1140 x 950 x 1170 mm
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:229.530 ден.

  Фреза Holzstar TF 200 SE

  Цена со ДДВ:24.180 ден.

  Универзален кројач Holzstar TKS 315 ...

  Цена со ДДВ:14.260 ден.

  Брусилица (Шмиргла) Holzstar BTS 15 ...

  Цена со ДДВ:151.650 ден.

  Циркулар со работна маса Holzstar T ...

  Цена со ДДВ:24.860 ден.

  Струг- Дребонг Holzstar DB 450

  Цена со ДДВ:121.330 ден.

  Бансек Holzstar HBS 400
  022650251

  корисничка поддршка