00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar DB 1102 Vario – Струг

Holzstar DB 1102 Vario – Струг

Цената е со вклучен ДДВ
109.680 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Брзини на ротација ; 100 - 3200 min⁻¹
  Чекори на вртење 2
  Електрично поврзување 230V
  Фрекфенција 50 Hz
  Тежина 175 kg
  Димензии на машината 1968 x 572 x 1194 mm

  DB-струг-Holzstar
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:166.100 ден.

  Holzstar DB 1202 – Струг

  Цена со ДДВ:16.430 ден.

  Holztar DB 305 Vario - Струг

  Цена со ДДВ:24.740 ден.

  DB 460 XL Vario – струг

  Цена со ДДВ:46.190 ден.

  Holzstar DB 900 – Струг

  Цена со ДДВ:65.660 ден.

  DB 1100-струг

  Цена со ДДВ:21.640 ден.

  Струг- Дребонг Holzstar DB 450
  022650251

  корисничка поддршка