00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Заштеди и опреми ја твојата работилница!

15%заштеда

Заштеди и опреми ја твојата работилница!

Цената е со вклучен ДДВ
376.500 ден. 319.385 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Hozlstar ADH 41 C-Абрихтер-Дихт
  Макс. длабочина на сечење на споеви 3mm
  Опсег на вртење за запирање на планирање 90 – 45°
  Работна висина мин. дебелина 5mm
  Работна висина макс. дебелина 225 мм
  Макс. длабочина на сечење дебелина 3мм
  Брзина: 7 m/min
  Брзина на вратило за рамнење 5200 мин¯¹

  Holzstar BTS 250 - Ослцилирачка машина за шмирглање
  Должина: 720 mm
  Ширина: 410 mm
  Јачина на мотор: 0.8 kW
  Напојување: 230 V
  Дијаметар: 120 mm
  Должина на лентата за шмирглање: 1220 mm
  Ширина на лентата за шмирглање: 150 mm
  Работна должина: 360 mm
  Работна ширина: 200 mm

  Holzstar SAA 3001 – Аспиратор so 2 вреќи
  Проток на воздух: 3910 m³/h
  Максимлен подпритисок: 1950 Pa
  Јачина на мотор: 2.2kW
  Напојување: 230 V

  Мобилен циркулар за професионлаци и хобисти
  Јачина на мотор: 2.2 kW
  Aгол на сечење: 90 – 45 °
  Максимално сечење на висина од 90° : 83 mm
  Максимално сечење на висина од 45° : 60
  Дијаметар на пила: 315 mm
  Брзина на пила: 2800 min¯¹

  Holzstar TF 50 E Фреза
  Максимален дијаметар на алат 50 mm
  Брзини на ротација 11500 – 24000 rpm
  Отвор за отпрашување 100 mm
  Моќност на мотор 1.5 kW
  Електрично поврзување 230V
  Димензии на машината 1030 x 360 x 311 mm

  Holzstar KGZ 255 E- Потезен циркулар – гер
  Дијаметар на пила: 255 mm
  Моќност на мотор: 1,8 kW
  Електрично поврзување: 230 V
  Број на вртежи: 5000 min-1
  Должина/Висина/Ширина: 900mm, 430 mm, 550 mm

  Универзална работна маса Holzkraft UWT 3200
  Висина на маса850 - 1000 mm
  Максимална должина 2400 mm
  Димензии на маса1600 x 600 x 850 mm
  Максимална тежина на носивост225 kg
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:41.480 ден.

  Holzstar- TKS 316 PRO (230 V) Стати ...

  Цена со ДДВ:25.980 ден.

  Holzstar TKS 316 E (230 V)- Мобилен ...

  Цена со ДДВ:37.140 ден.

  Holzstar BTS 250 - Ослцилирачка маш ...

  Цена со ДДВ:9.240 ден.

  Holzstar BTS 151 – Шмиргла

  Цена со ДДВ:244.900 ден.

  Holzstar HBS 703 - Бансек

  Цена со ДДВ:76.820 ден.

  Holzstar TKS 254 E-Циркулар со рабо ...
  022650251

  корисничка поддршка