00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Струг- Дребонг Holzstar DB 450

Струг- Дребонг Holzstar DB 450

Цената е со вклучен ДДВ
21.640 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Максимален дијаметар на обработка254 mm -

  Висина до центар на навојно вретено127 mm -

  Максимална должина на обработка450 mm -

  Навој на вретенотоM33 x 3.5 -

  Брзини на ротација680, 1000, 1400, 2000, 2800 min-1 -

  Чекори на вртење5

  Моќност на мотор370 W

  Електрично поврзување230V

  Фрекфенција50 Hz

  Тежина35 kg

  Димензии на машината820 x 300 x 430 mm
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:46.190 ден.

  Струг- Дребонг Hozlstar DB 900

  Цена со ДДВ:65.660 ден.

  Струг- Дребонг Hozlstar DB 1100

  Цена со ДДВ:33.790 ден.

  Аспиратор Holzstar 3001

  Цена со ДДВ:24.740 ден.

  Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 3 ...
  022650251

  корисничка поддршка